Головна  →  Новини  →  27 грудня 2019

Відбувся святковий концерт-привітання з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим

Відбувся святковий концерт-привітання з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим

27 грудня у приміщенні позашкільного навчального закладу «Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна» м. Києва» (вул. Краківська, 20) відбувся святковий передноворічний концерт.

На заході були присутні працівники всіх структурних підрозділів державної адміністрації, представники громадських організацій, мешканці району.

З прийдешніми святами присутніх привітав очільник району Петро Онофрійчук, побажавши, щоб Новий рік був добрим і світлим, мирним і щасливим, а світла Різдвяна зоря подарувала успіх, родинне щастя, достаток та благополуччя.

Після урочистостей розпочалась концертна програма. Святковий та радісний настрій створювали викладачі і вихованці та педагоги колективів позашкільного навчального закладу «Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна» м. Києва» та Заслужений артист України Владислав Зайцев.

У їхньому виконанні звучали святкові колядки, щедрівки та вокально-хореографічні композиції, які створили неповторну атмосферу, піднесений настрій та передчуття свята. Глядачі отримали незабутні враження, адже кожен виступ, творча композиція і пісня несли в собі посил миру, добра і злагоди.

Концерт

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики 

Перейти до спискуВерсiя для друку