Головна  →  Новини  →  30 січня 2020

В Дніпровській райдержадміністрації для підприємців провели семінар: «Новації податкового законодавства»

В Дніпровській райдержадміністрації для підприємців провели семінар: «Новації податкового законодавства»

29 січня в приміщені Дніпровської райдержадміністрації (б-р Праці, 1/1) відбувся семінар для юридичних осіб за темою: «Новації податкового законодавства». Захід організовано Головним управлінням Державної податкової служби у м. Києві спільно з Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією.

Участь в семінарі взяли заступник голови Дніпровської РДА Алла Загородня, в.о. начальника управління комунікацій ГУ ДПС у м. Києві Юлія Рибченко, заступник начальника управління моніторингу ризикових операцій ГУ ДПС у м. Києві Денис Гергі, начальник відділу взаємодії з платниками податків та розгляду зверненьуправління моніторингу ризикових операційГУ ДПС у м. Києві Наталія Кукрі, головний державний ревізор-інспектор відділу взаємодії з платниками податків та розгляду звернень ГУ ДПС у м. Києві Михайло Маліновський, головний державний ревізор – інспектор відділу організації проведення фактичних перевірок управління контролю за розрахунковими операціями ГУ ДПС у м. Києві Микола Волинець, головний державний ревізор – інспектор відділу розгляду звернень платників податків ГУ ДПС у м. Києві Жанна Брюшиніна, головний державний ревізор – інспектор відділу розгляду звернень платників податків ГУ ДПС у м. Києві Наталія Мостюк, заступник начальника управління – начальник відділу контролю за виробництвом та  обігом пального управління контролю за обігом підакцизних товарів та адміністрування акцизного податку ГУ ДПС у м. Києві Андрій Паладій, підприємці, представники бізнес-середовища Дніпровського району та столиці.

У вступному слові Алла Загородня зауважила, що розвиток підприємництва є рушійною силою економічного і соціального розвитку Дніпровського району та країни вцілому. У підприємців є не тільки чудові ідеї, але й прагнення їх реалізувати. Їх інноваційний підхід і працьовитість сприяють позитивним змінам у соціальній сфері – виникненню нових продуктів на ринку, створенню додаткових робочих місць, підвищенню рівня добробуту людей.

Впродовж семінару, спікерами розглядалися питання:

  • Декларація по податку на прибуток підприємств. Річна звітність з податку на прибуток.
  • Критерії ризиковості платника податку, критерії ризиковості здійснення операцій та показники, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку.
  • Новації у використанні РРО та веденні касових операцій.
  • Огляд актуальних питань практичного застосування податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску. Актуальні питання кампанії декларування громадянами доходів отриманих у 2019 році.
  • Особливості податкового контролю за обігом пального.

На завершення зустрічі відбулося обговорення актуальних питань, що піднімалися учасниками заходу.

Довідково.

30 січня 2020 року в приміщенні Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (б-р Праці, 1/1, ІІ поверх, актова зала) буде проведено семінар на тему: «Актуальні питання застосування норм податкового законодавства фізичними особами - підприємцями».

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку