Головна  →  Новини  →  10 лютого 2020

За минулий тиждень у Києві зафіксовано понад 400 звернень щодо домашнього насильства

За минулий тиждень у Києві зафіксовано понад 400 звернень щодо домашнього насильства

Протягом минулого тижня у Києві зафіксовано понад 400 звернень щодо домашнього насильства. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Згідно зі зведеною інформацією від поліції, районних соціальних служб та Київського міського центру по роботі з жінками, за минулий тиждень зафіксовано 437 звернень щодо домашнього насильства. Найбільше звернень надійшло у Дніпровському районі (45), найменше – у Печерському (12)», – зазначила Марина Хонда.

Вона додала, що протягом цього періоду Київський міський центр по роботі з жінками отримав 82 звернення щодо домашнього насильства. З них від жінок надійшло 76, а від чоловіків – 8. Також у Києві зафіксовано 8 випадків домашнього насильства над дітьми. Двох кривдників направлено для проходження корекційних програм.

Працівники поліції зафіксували 248 звернень щодо домашнього насильства. Правоохоронці винесли 109 термінових заборонних приписів, які забороняють кривднику наближатися до постраждалої особи, чи перебувати в одному місці терміном до 10 діб.

Гаряча лінія з протидії домашнього насильства працює цілодобово за телефонами: 15-00 та 272-15-00.

За інформацією kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку