КМДА Київська міська державна адміністрація


2 березня 2020

Відбулось засідання районної комісії з питань запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом

Відбулось засідання районної комісії з питань запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом

Сьогодні, 02 березня, відбулось засідання комісії Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації з питань запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

Засідання проходило під головуванням заступника очільника району, голови державної надзвичайної протиепідеміологічної комісії при Дніпровській райдержадміністрації Алли Загородньої. Серед присутніх були керівники районних управлінь праці та соціального захисту, освіти, житлово-комунального господарства, відділів охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, торгівлі та споживчого ринку, з питань інформаційної політики, з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання і виявлення корупції. Також учасниками засідання були директори районних Комунального некомерційного підприємства "Консультативно-діагностичний центр", Центру первинної медико-санітарної допомоги, Консультативно-діагностичного центру для дітей та лікар-епідеміолог Деснянського міжрайонного відділу (філії) лабораторних досліджень ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» Олена Куликівська.

Після вступного слова Алли Загородньої, яка озвучила ціль та порядок денний засідання, Володимир Коропецький – в.о. начальника районного відділу охорони здоров’я, проінформував присутніх про ситуацію, яка склалася у світі з новим штамом коронавірусу, що відомий під назвою 2019-nCOV, хто знаходиться в зоні ризику, які симптоми, як захиститися тощо.

Присутні на засіданні представники медичних закладів доповіли про стан готовності і медичного персоналу, і матеріально-технічної бази до цієї загрози, зауваживши, що до лікарів доведено алгоритм дій у разі виявлення випадку зараження, проведено навчання задля забезпечення чітких дій при виявленні такого випадку та опрацювання механізму роботи з контактними особами тощо.

На засіданні було напрацьовано ряд рішень, які стосувались, перш за все, неухильного виконання щодо впровадження стандартів медичної допомоги при коронавірусній хворобі 2019-nCOV, введення обмежень на проведення культурно-масових заходів в закритих приміщеннях, посилення дезінфекційного режиму в закладах освіти, медицини, культури, торгівлі, соціального захисту, проведення  широкої інформаційно-просвітницької роботи серед  населення  Дніпровського району тощо.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політикиПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.