Головна  →  Новини  →  27 травня 2020

ХХІV-й щорічний районний фестиваль «Крила натхнення» відбувся в форматі online-зустрічі

ХХІV-й щорічний районний фестиваль «Крила натхнення» відбувся в форматі online-зустрічі

27 травня відбулася урочиста церемонія нагородження в рамках щорічного Дніпровського освітянського фестивалю «Крила натхнення 2020». У зв'язку з веденням карантинних обмеженнь захід пройшов в online-форматі.

У цьому році у 15 номінаціях: «Освіта. Ідея. Інновація. Успіх», «Інтелектуальна еліта Дніпровського», «Партнерство в освіті», «За честь та відданість довкіллю», «Кращі метод-maker DniprOsvita», «Крок за кроком – успіх за успіхом», «Краща педагогічна ініціатива дошкілля 2020», «Учителі важливі», «Творимо себе – творимо Україну», «Разом до успіху», «Авторитет і лідерство», «Майстерність. Креативність. Лідерство. Позитив», «Окрилені творчістю», «The best website: Practikal & Innovating» було нагороджено грамотами управління освіти понад 300 керівників закладів та педагогів, керівників гуртків та методистів, представників учнівської молоді, партнерів та меценатів команди DniprOsvita.

Успішних освітян та дітей закладів освіти Дніпровського району привітала начальник районного Управління освіти Наталія Іваніна.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Управління освіти Дніпровської РДЖА

Перейти до спискуВерсiя для друку