КМДА Київська міська державна адміністрація


6 серпня 2020

В період з 30 липня по 05 серпня здійснено 5 рейдів з ліквідації несанкціонованої торгівлі

В період з 30 липня по 05 серпня здійснено 5 рейдів з ліквідації несанкціонованої торгівлі

Продовжується робота з виявлення осередків незаконної стихійної торгівлі на території району. Щоденно співробітниками структурних підрозділів Дніпровської райдержадміністрації проводяться комісійні рейди із залученням представників Дніпровського управління поліції ГУ НП України в місті Києві, КП «Муніципальна охорона» та комунальних підприємств Дніпровського району.

За тиждень, вперіод з 30 липня по 05 серпня, оперативною групою здійснено 5 рейдів за наступними адресами:  вул. Сверстюка, 1, вул. Сиваська, 1, бульв. І. Шамо, 4, вул. Гродненська, 1/35, вул. Райдужна, 6, вул. Бажова, 13/9.

Під час роботи оперативної групи складено 8 протоколів: 6 протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (самовільне зайняття частини території об’єкту благоустрою) та 2 протоколи  за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях).

Якщо ви стали свідками стихійної торгівлі у невстановлених місцях, просимо повідомляти про такі випадки до Національної поліції України «102».

Інформацію пІдготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища Дніпровської РДАПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.