Головна  →  Новини  →  13 серпня 2020

Продовжується робота з підготовки району до опалювального періоду 2020-2021 років

Продовжується робота з підготовки району до опалювального періоду 2020-2021 років

13 серпня в Дніпровській райдержадміністрації відбулось чергове засідання оперативного районного штабу з підготовки господарства Дніпровського району столиці до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років. Засідання проходило під головуванням заступника очільника Дніпровського району Алли Загородньої. До обговорення важливих питань долучилися начальник районного управління житлово-комунального господарства Наталія Косар, керівники комунальних підприємств Дніпровського району та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань освіти, культури, охорони здоров'я, з питань надзвичайних ситуацій, представники всіх районних житлово-експлуатаційних дільниць, ТОВ «Єврореконструкція», КП "Київтеплоенерго", РТМ «Троєщина» та РТМ «Дарниця», СП «Енергозбуд» КП «Київтеплоенерго».

Про хід підготовки до опалювального сезону доповіли представники комунальних підприємств: по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва, «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва» та «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», структурних підрозділів райдержадміністрації з питань освіти, охорони здоров'я та культури.

Зокрема, доповідач Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» зазначив, що 92% житлових будинків пройшли процес промивки мереж центрального опалення, необхідні матеріали та інвентар закуплено, спецтехніка готова, створено резерв запчастин та пального тощо.

До обговорення активно долучились представники ТОВ «Єврореконструкція», РТМ «Троєщина» та РТМ «Дарниця», які відзначили, що вирішення будь-яких питань з житлово-експлуатаційними дільницями району відбувається оперативно в робочому порядку.

Впродовж роботи засідання штабу представник районного військового комісаріату проінформував присутніх про початок оповіщення населення щодо осінього призову.

В результаті були напрацьовані подальші оперативні спільні кроки для усунення проблемних питань, які виникають при підготовці господарства до опалювального сезону 2020-2021 років.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку