КМДА Київська міська державна адміністрація


14 серпня 2020

В період з 06 по 12 серпня здійснено 5 рейдів з ліквідації несанкціонованої торгівлі

В період з 06 по 12 серпня здійснено 5 рейдів з ліквідації несанкціонованої торгівлі

Продовжується робота з виявлення осередків незаконної стихійної торгівлі на території Дніпровського району. Щоденно співробітниками структурних підрозділів Дніпровської райдержадміністрації проводяться комісійні рейди із залученням представників Дніпровського управління поліції ГУ НП України в місті Києві, КП «Муніципальна охорона» та комунальних підприємств Дніпровського району.

За тиждень, вперіод з 06 по 12 серпня, оперативною групою здійснено 5 рейдів за наступними адресами: вул. П. Запорожця, 21/2, вул. Кибальчича, 11А, вул. Шептицького, 22, вул. Сверстюка, 1, вул. Алматинська, 2/1, вул. Гродненська, 1/35, вул. А. Малишка, 4, вул. А. Бучми, 2, вул. І. Миколайчука, 11.

Під час роботи оперативної групи складено 10 протоколів: 7 протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (самовільне зайняття частини території об’єкту благоустрою), 2 протоколи  за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях) та 1 протокол за статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля алкогольними напоями з рук).

Питання щодо додержання вимог адміністративного законодавства, виявлення та документування несанкціонованої торгівлі на території Дніпровського району міста Києва знаходиться під постійним контролем Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві.

Якщо ви стали свідками стихійної торгівлі у невстановлених місцях, просимо повідомляти про такі випадки до Національної поліції України «102».


Інформацію пІдготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища Дніпровської РДАПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.