Головна  →  Новини  →  27 серпня 2020

Підготовка до опалювального періоду 2020-2021 рр.: отримано 226 актів готовності

Підготовка до опалювального періоду 2020-2021 рр.: отримано 226 актів готовності

Сьогодні, 27 серпня, в Дніпровській райдержадміністрації відбулось чергове засідання оперативного районного штабу з підготовки господарства Дніпровського району столиці до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років. Засідання проходило під головуванням очільника Дніпровського району Ігоря Щербака. До обговорення актуальних питань долучилися перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сушінець, начальник районного управління житлово-комунального господарства Наталія Косар, керівники комунальних підприємств Дніпровського району та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань освіти, культури, охорони здоров'я, з питань надзвичайних ситуацій, представники районних житлово-експлуатаційних дільниць, ТОВ «Єврореконструкція», КП "Київтеплоенерго", РТМ «Троєщина» та РТМ «Дарниця», КП «Київтеплоенерго».

Про хід підготовки до опалювального сезону доповіли представники комунальних підприємств: по утриманню зелених насаджень Дніпровського району, «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва» та «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», структурних підрозділів райдержадміністрації з питань освіти, охорони здоров'я та культури.

Зокрема, директор Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» Сергій Прогонюк зазначив, що наразі отримано 226 актів готовності житлових будинків (форм Е-8), необхідні матеріали та інвентар закуплено, спецтехніка готова, створено резерв запчастин та пального тощо.

Окрему увагу присутніх представників теплопостачальних організацій було зосереджено на невідкладності відновлення ними інфраструктури району у місцях проведення аварійних розриттів.

До обговорення активно долучились представники ТОВ «Єврореконструкція», РТМ «Троєщина» та РТМ «Дарниця», які відзначили, що вирішення будь-яких питань з житлово-експлуатаційними дільницями району відбувається оперативно в робочому порядку.

Наприкінці засідання оперативного штабу Віктор Сушінець звернув увагу присутніх керівників на те, що до початку опалювального сезону залишилося обмаль часу, тому слід здійснювати щоденний жорсткий оперативний контроль за процесом підготовки.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку