Головна  →  Новини  →  28 серпня 2020

До Дня пам'яті захисників України на Алеї слави вшанували пам’ять загиблих на Сході України

До Дня пам'яті захисників України на Алеї слави вшанували пам’ять загиблих на Сході України

28 серпня, напередодні Дня пам'яті захисників України, на Лісовому кладовищі вшанували героїв, які загинули в боях на Сході України. У заході взяли участь голова Дніпровської райдержадміністрації Ігор Щербак та його заступик Алла Загородня, депутат Верховної Ради України Богдан Яременко, в.о. голови Деснянської РДА Ірина Алєксєєнко, представники структурних підрозділів Дніпровської та Деснянської райдержадміністрацій, ГО «Рада ветеранів АТО Дніпровського району м. Києва», ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району», родини загиблих, військовослужбовці, ветерани АТО/ООС та духовенство.

Розпочався захід хвилиною мовчання. У своєму слові голова Дніпровського району Ігор Щербак наголосив на самопожертві героїв та зазначив: «Українські воїни є прикладом волелюбного, жертовного та нескореного українського духу, що дістався нам у спадок від поколінь героїчного українського козацтва. Ціною власного життя воїни захищали нашу країну від імперського ярма. Наш з вами обов'язок - завжди пам'ятати наших Героїв та підтримувати їхні poдини, якi виховали таких патрioтiв».

Панахиду за загиблими воїнами провели військові капелани.

Присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє нашої країни, а також поклали квіти до могил Героїв.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку