Головна  →  Новини  →  9 вересня 2020

Успішний виступ вихованок районної СДЮШОР №16 Юлії Левченко та Ірини Геращенко на міжнародних змаганнях

Вихованки спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №16 Дніпровського району міста Києва Юлія Левченко та Ірина Геращенко посіли І та ІІІ місця у стрибках у висоту на турнірі з легкої атлетики, що відбувся в німецькому місті Дессау 8 вересня цього року.

Срібний призер Чемпіонату світу 2017 року Юлія Левченко виборола перемогу з результатом 1,96 метра, а Ірина Геращенко здобула «бронзу» з результатом 1,90 метра.

Відзначимо, що срібна медаль у цьому виді змагань дісталась також українській спортсменці Ярославі Магучих.

Вітаємо наших зірок та їх наставницю - Заслуженого тренера України Ірину Пустовойт з відмінним результатом!

Інформацію підготовлено відідлом з питань інформаційної політики за матерілами відідлу молоді та спорту Дніпровської РДА