Головна  →  Новини  →  11 вересня 2020

Спортсменів та фахівців фізичної культури і спорту Дніпровського району привітали з професійним святом

Спортсменів та фахівців фізичної культури і спорту Дніпровського району привітали з професійним святом

11 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту, спортсменів, тренерів, фізкультурників, ветеранів спорту, працівників організацій та установ фізичної культури і спорту та прихильників здорового способу життя Дніпровського району привітали з професійним святом.

За високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури Дніпровського району та з нагоди Дня фізичної культури і спорту заступник очільника району Алла Загородня вручила Подяки голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та відзнаки від районного відділу молоді та спорту 23-м спортсменам та фахівцям фізичної культури і спорту. Враховуючи реалії сьогодення щодо карантинних обмежень, захід пройшов на спортивному майданчику за адресою: вул. Райдужна, 7.

У вітальному слові Алла Вікторівна зазначила, що в усі часи саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. «Винуватцям» свята Алла Загородня побажала міцного здоров’я, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог! До привітань долучилась і депутат Київради Олена Овраменко.

Довідково.

Серед нагороджених дев’яностотрирічний Мельник Д.Г., який є прикладом спортивного довголіття для молоді, адже до цього часу займається на спортивних майданчиках. Хоча є учасником Другої світової війни, має поранення, працював водієм таксопарку №1 м. Києва. Майстер спорту СРСР з класичної боротьби.

А також Іванов С.В.1981 р.н., випускник школи № 180, за фахом інженер-електрик, закінчив Київський політехнічний інститут, член міської команди зі Strit Workaut. Спортом займається з дитинства за прикладом батька і вже сам залучає молодь до спорту та здорового способу життя. Створив групу любителів спорту за місцем проживання (Райдужна, 7), навчає та передає досвід.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділ у справах молоді та спорту Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку