КМДА Київська міська державна адміністрація


15 вересня 2020

Дитячі спортивні школи Києва працюють у звичному режимі, але з урахуванням протиепідемічних заходів

Дитячі спортивні школи Києва працюють у звичному режимі, але з урахуванням протиепідемічних заходів

У Києві в умовах «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) продовжується, але з урахуванням належних рекомендацій. Про це заявила директорка Департаменту молоді та спорту Юлія Хан.

«Від учора в місті діють посилені протиепідемічні заходи, і ми скоординували роботу спортивних шкіл для мінімізації захворювань. Обов’язковим залишається температурний скринінг перед початком роботи; вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних засобів не рідше, ніж кожні 2 години та після закінчення робочого дня/зміни», – заявила Юлія Хан.

В умовах «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки, який діє у Києві з 14 вересня 2020 року, спортивні змагання проводитимуться за участю не більше 220 осіб та не більше однієї особи на 10 кв. м площі будівлі або території (якщо змагання проводиться на відкритому повітрі).

На цей час заборонено функціонування спа-зон, надання послуг масажу, фітнес-барів та кулерів із водою. А також проведення групових занять для понад 10 осіб та інших групових занять, що передбачають безпосередній фізичний контакт.

За інформацією kyivcity.gov.uaПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.