Головна  →  Новини  →  21 вересня 2020

Автодорівці Дніпровського району виконують ремонтні роботи асфальтового покриття на Броварському проспекті та вул. Вершигори

Автодорівці Дніпровського району виконують ремонтні роботи асфальтового покриття на Броварському проспекті та вул. Вершигори

Впродовж минулого тижня працівники Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва» виконували роботи з ремонту об'єктів вулично-дорожньої мережі.

В період з 14 по 21 вересня районними автодорожниками виконувалися роботи з поточного середнього ремонту на Броварському проспекті. Наразі виконано роботи з фрезерування верхнього шару асфальтобетонного покриття, загальною площею 11000 кв. м.

По вул. П. Вершигори виконано роботи з асфальтування тротуару.

Автодорівцями виконано поточний ремонт асфальтобетонного покриття проїзної частини на з'їзді з проспекту Соборності на вулицю Вифлеємську та бульв. І. Шамо.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку