КМДА Київська міська державна адміністрація


24 вересня 2020

В період з 17 по 23 вересня здійснено 5 рейдів з ліквідації несанкціонованої торгівлі

В період з 17 по 23 вересня здійснено 5 рейдів з ліквідації несанкціонованої торгівлі

Продовжується робота з виявлення осередків незаконної стихійної торгівлі на території Дніпровського району. Щоденно співробітниками структурних підрозділів Дніпровської райдержадміністрації проводяться комісійні рейди із залученням представників Дніпровського управління поліції ГУ НП України в місті Києві, КП «Муніципальна охорона» та комунальних підприємств Дніпровського району.

За тиждень, в період з 17 по 23 вересня, оперативною групою здійснено 5 рейдів за наступними адресами: вул. Райдужна, 13, 6-8, вул. Микільсько-Слобідська, 6Д, вул. Сверстюка, 1, вул. Р. Окіпної, 2, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 1/2, просп. Ю. Гагаріна, 3, вул. Попудренко, 46/2.

Під час роботи оперативної групи складено 9 протоколів:

  • 6 протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (самовільне зайняття частини території об’єкту благоустрою);
  • 31 протокол  за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях).

Питання щодо додержання вимог адміністративного законодавства, виявлення та документування несанкціонованої торгівлі на території Дніпровського району міста Києва знаходиться під постійним контролем Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві.

Якщо ви стали свідками стихійної торгівлі у невстановлених місцях, просимо повідомляти про такі випадки до Національної поліції України «102».

Інформацію пІдготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища Дніпровської РДАПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.