КМДА Київська міська державна адміністрація


25 вересня 2020

Вище професійне училище №25 - чемпіон ХХIII Чемпіонату України Спілки перукарів України

Вище професійне училище №25 - чемпіон ХХIII Чемпіонату України Спілки перукарів України

Здобувачі освіти Вищого професійного училища №25 (вул. Старосільська, 2) взяли участь у ХХIII Чемпіонаті України з індустрії краси, який відбувся за ініціативи та підтримки громадської організації Спілки професіоналів України, що об'єднує перукарів, візажистів, майстрів нігтьової естетики, бровістів та інших фахівців індустрії краси з усієї країни.  

Метою проведення чемпіонату є забезпечення престижності професій, поліпшення якості надання професійних послуг, що надаються в салонах краси, підвищення кваліфікації та набуття нових професійних навичок фахівців сфери індустрії краси. 

У чемпіонаті проходили змагання за наступними напрямками: перукарське мистецтво, нігтьова естетика, макіяж, моделювання брів.

Учасники конкурсу від ВПУ № 25, які здобувають професію «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник», отримали нагороди за призові місця у номінації  «Стильне фарбування волосся».

Вітаємо переможців та педагогічних працівників, які  підтвердили свою високу професійну майстерність, творчий підхід та креативність.

Бажаємо досягнення задуманих мрій у трудовій діяльності!


Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами don.kyivcity.gov.uaПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.