КМДА Київська міська державна адміністрація


14 жовтня 2020

Привітання голови Дніпровської РДА з Днем захисника України

Привітання голови Дніпровської РДА з Днем захисника України

Шановні мешканці Дніпровського району! Вітаю з Днем захисника України!

У нашій країні традиційно, ще з козацьких часів, вшановують захисників на Покрову, яка завжди була духовним дороговказом для українського воїнства.

Українська історія знає чимало трагічних та величних сторінок про подвиги та звитягу наших воїнів. Як і протягом попередніх століть, сьогодні українці захищають свою Батьківщину, її незалежність та територіальну цілісність. Збройна агресія ворога породила нове покоління героїв, які назавжди залишаться у нашій пам’яті.

Висловлюю глибоку повагу та подяку всім, хто боронить країну на Сході, тим, хто вкотре доводить, що українців нікому не вдасться зламати і перемогти! Сила, відвага, мужність та віра для вас не пусті слова – з ними ви щодня стоїте на сторожі незалежності країни та прийдешніх поколінь! Щастя всім вам, дорогі захисники, довгих років життя, міцного здоров’я, бадьорості духу. Нехай Пресвята Богородиця і надалі оберігає вас та надихає на нові подвиги в ім’я України! Слава Україні!

З повагою

Голова Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                        Ігор ЩербакПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.