Головна  →  Новини  →  18 листопада 2020

600 комунальників та 51 одиниця спецтехніки залучені до прибирання снігу на території району

600 комунальників та 51 одиниця спецтехніки залучені до прибирання снігу на території району

Комунальні служби Дніпровського району ще вдосвіта стали до прибирання території району від снігу. Станом на 8:00 годину ранку до робіт було залучено 600 комунальників та 51 одиниця снігоприбиральної спецтехніки. Також здійснюється обробка протиожеледними (посипковими) матеріалами магістральних вулиць району, пішохідних доріжок, зупинок громадського транспорту.

Співробітники Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» прибирають від снігу прибудинкові території та внутрішньоквартальні проїзди.

Районні озеленювачі виконують роботи з прибирання снігу у парках, скверах та бульварах, а також вздовж підходів до громадських зупинок та до станцій метро.

Працівниками Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» проводяться роботи з розчищення та обробки протиожеледними матеріалами вулично-дорожньої мережі, тротуарів і зупинок громадського транспорту. Для їх прибирання та обробки посипальними матеріалами задіяні як малогабаритна техніка, так і бригади з ручного прибирання.

 Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

 

Перейти до спискуВерсiя для друку