КМДА Київська міська державна адміністрація


27 листопада 2020

Звернення голови Дніпровської РДА Ігоря Щербака з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та 87-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні

Звернення голови Дніпровської РДА Ігоря Щербака з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та 87-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні

4-та субота листопада - день, що об’єднує кожного українця спільним минулим. Цьогоріч 28 листопада ми вшановуємо невинно вбитих голодом українців у 1932-33 роках.

Голодомор забрав мільйони життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.

Десятиліттями тривала заборона на пам’ять про жертв Голодомору — жодних публічних розмов, жодного вшанування пам’яті невинно вбитих. Нині ми маємо можливість говорити та поширювати правду, аби цей злочин ніколи не повторився.

Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати про кожен наш крок до незалежності, про кожну історичну віху, вчитися на помилках, робити все можливе, аби подібне не повторилося.

Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічки пам’яті за тими, хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму. Збережімо суспільну злагоду в Соборній незалежній Україні, за яку боролися наші предки!

Вічна шана і незгасима пам’ять жертвам геноциду українського народу!

Пам’ятаймо!

Голова Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації Ігор Щербак

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.