Головна  →  Новини  →  15 січня 2021

653 співробітника комунальних служб та 55 одиниць спецтехніки з ночі прибирають район від снігу

653 співробітника комунальних служб та 55 одиниць спецтехніки з ночі прибирають район від снігу

З ночі комунальні служби району в посиленому режимі прибирають територію району від снігу. Станом на 7:00 годину ранку до робіт було залучено 653 комунальника та 55 одиниць спеціальної снігоприбиральної техніки. Здійснюється обробка протиожеледними матеріалами магістральних вулиць району, пішохідних доріжок, зупинок громадського транспорту (наразі використано 288 т посипкових матеріалів).

Першочергово прибираються магістральні вулиці, мости і шляхопроводи, вулиці, якими курсують маршрути громадського транспорту. Саме їх прибирання забезпечує життєдіяльність району та міста в цілому.

Автодорожники району виконують роботи з розчищення та обробки протиожеледними матеріалами вулично-дорожньої мережі, тротуарів та зупинок громадського транспорту.

Районні озеленювачі виконують роботи з прибирання снігу у парках, скверах та бульварах, а також вздовж підходів до громадських зупинок та до станцій метро.

Міжквартальні проїзди та прибудинкову територію в посиленому прибирають 486 співробітників Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва».

Прибирають сніг та накриження й в закладах соціальної сфери Дніпровського району: школах, дитячих садочках, закладах охорони здоров’я та соціального захисту.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку