Головна  →  Новини  →  16 січня 2021

В Дніпровському районі тривають роботи з ліквідації наслідків негоди

В Дніпровському районі тривають роботи з ліквідації наслідків негоди

В Дніпровському районі триває прибирання доріг та тротуарів, парків та скверів, прибудинкових територій та міжквартальних проїздів від снігу. Станом на 14:00 годину до робіт залучено 562 працівника комунальних служб та 45 одиниць спеціальної снігоприбиральної техніки.

Для недопущення утворення снігових накатів та накрижень проводять обробку вулично-дорожньої мережі посипальними матеріалами (наразі використано 77 т суміші). Першочергово обробка посипальними матеріалами проводилась на вулицях зi складними умовами руху, мостах, шляхопроводах, спусках та підйомах, а також вулицях, якими курсує громадський транспорт.

Малогабаритна спецтехніка та бригади з ручного прибирання обробляють тротуари, підходи до наземних та підземних пішохідних переходів та зупинки громадського транспорту, які знаходяться на балансі комунальних підприємств. Продовжуються роботи по очищенню від наслідків снігопаду територій міждворових проїздів та на прибудинкових території району.

У зв’язку з налипанням снігу на крони вічнозелених насаджень, зеленбудівці струшують сніг з крон для запобігання обламування гілок та з метою запобігання подальшої втрати декоративного вигляду.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку