КМДА Київська міська державна адміністрація


3 березня 2021

Вітаємо вихованку Школи джазового та естрадного мистецтв Анастасію Ситник з перемогою на Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Таланти Хортиці»

У лютому відбувся Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Таланти Хортиці», участь в якому взяла вихованка Школи джазового та естрадного мистецтв Анастасія Ситник. За результатами конкурсу, в ІV віковій категорії, в номінації «вокальна творчість - естрадний вокал» Анастасія Ситник здобула Гран-Прі та в номінації «інструментальна творчість - фортепіано» -  Лауреат І ступеню.

Також висловлюємо подяку за підготовку до конкурсу викладачам Поліщук Аліні (вокал) та Біріній Надії (фортепіано).

Фестиваль проводиться з метою виявлення талановитих юних виконавців та розкриття творчої  індивідуальності кожного, виховання у підростаючого покоління любові до мистецтва, культури, кращим народним традиціям, популяризація української культури, а також культури народів світу, створення атмосфери для професійного спілкування учасників фестивалю-конкурсу, обміну досвідом з питань педагогіки та виконавства.

Цього року в зв’язку з карантинними обмеженнями конкурс проводиться дистанційно.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу культури Дніпровської РДАПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.