Головна  →  Новини  →  4 березня 2021

Трудовий колектив Київського учбово-виробничого підприємства №4 УТОС привітали з Міжнародним жіночим днем

Трудовий колектив Київського учбово-виробничого підприємства №4 УТОС привітали з Міжнародним жіночим днем

Сьогодні, 04 березня, очільник Дніпровського району Ігор Щербак привітав трудовий колектив Київського учбово-виробничого підприємства №4 Українського товариства сліпих (УТОС) з Міжнародним жіночим дем.

"Цього дня хочу побажати вам щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Нехай кожен день повниться гарним настроєм, душевними зустрічами та плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Нехай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце", - побажав голова району.

Ігор Михайлович відзначив найактивніших працівників підприємства Подяками Дніпровської РДА за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Також привітати учасників товариства завітала начальник районного управління соціального захисту населення Олександра Соя.

Завершилися урочистості святковою концертною програмою за участю колективів художньої самодіяльності Київського учбово-виробничого підприємства №4 Українського товариства сліпих.

Довідково.

Постановою Ради Народних Комісарів України 4 червня 1933р. була створена одна з найбільших громадських організацій інвалідів – Українське товариство сліпих.

Підприємство Київське УВП №4 УТОС було засновано 18 червня 1957 року в Жовтневому районі м. Києва по вул. Польова, 6. Воно досить швидко розвивалось і вже на початку 60-х років розпочало будівництво виробничої площадки по вул. Фанерна, 4. Першим керівником підприємства, його будівничим був Масленніков Микола Михайлович, який пропрацював на цій посаді 28 років. Згодом все керівництво переїхало на свою нову територію, яка швидко розвивалась.

Основними завданнями, які покладались на цю громадську організацію – це поліпшення умов життя сліпих, їх матеріальне забезпечення, виховання та освіта сліпих, працевлаштування у державній і кооперативній промисловості, та в інших доступних для незрячих галузях народного господарства. Ця подія вплинула на подальше життя сліпих, привернула увагу суспільства до проблем інвалідів.

Наразі за підтримки держави організація проводить заходи щодо соціально-трудової, медичної та професійної реабілітації інвалідів — громадян України, які не можуть конкурувати на ринку праці. Громадська організація забезпечує соціальний захист інвалідів по зору – їх конституційних прав на працю, освіту, відпочинок, медичне обслуговування, належні умови проживання та матеріального забезпечення.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку