КМДА Київська міська державна адміністрація

10 березня 2021

Вихованка ДЮСШ №16 Ірина Геращенко здобула срібну медаль на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Дніпровчанка Ірина Геращенко виборола срібло у змаганні зі стрибків у висоту на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні. Змагання проходили 7 березня у місті Торунь, Польща. Вихованка дитячо-юнацької спортивної школи №16 стрибнула у висоту на 1,98 м, покращивши таким чином свій особистий рекорд на один сантиметр.

Вихованка цієї ж спортивної школи, ще одна наша чемпіонка, Юлія Левченко, посіла четверте місце. Переможницею змагань стала наша співвітчизниця - Ярослава Магучіх.

Отже, збірна України здобула золоту та срібну медалі, а в загальнокомандному заліку Чемпіонату Європи посіла 6–е місце.

Вітаємо наших спортивних майстринь та бажаємо їм нових перемог та рекордів!

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу молоді та спорту Дніпровської РДА

При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.