Головна  →  Новини  →  26 березня 2021

Комунальники звітують про проведену роботу за тиждень

Комунальники звітують про проведену роботу за тиждень

Співробітники Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» щоденно виконують роботи з обслуговування житлового фонду, благоустрою та санітарного утримання прибудинкових територій району. За період з 19  по 25 березня проведено поточний (дрібний ремонт) елементів 97 житлових будинків. Здійснювався ремонт дошок оголошення, лав для відпочинку, елементів на дитячих та спортивних майданчиках, декоративної огорожі, встановлювались нові лави для відпочинку та обмежувачі руху тощо.

Комунальники провели генеральне прибирання 11 житлових будинків та прибудинкових територій за адресами: просп. Миру,14, бульв. Перова, 16-А, 54, бульв. Верховної Ради, 27-Б,  вул. Новаторів, 2-А,  вул. Марганецька, 8/12, 10,  вул. Шумського, 10, Русанівський бульвар, 11/11,  вул. Миропільська, 27/16, просп. Шухевича, 8. Здійснювалось вологе прибирання та миття вікон в під’їздах, прибирання допоміжних приміщень, прибудинкових територій, дрібний ремонт елементів благоустрою та інші роботи.

Окрім цього, очистили 37 зливоприймачів та 7 км внутрішньоквартальних проїздів від піскомету та іншого сміття, прибрали та вивезли 364 м³ опалого листя та корчів, завезли 20 т піску на дитячі  майданчики.

На прибудинкових територіях 57 житлових будинків проведено видалення сухостою, омели, порослі та санітарну обрізки дерев, підстригання кущів.

Також проводилась щоденна дезінфекція ліфтових кабін, сходових клітин та під’їздів в 1016 житлових будинках (крім святкових і вихідних днів). За тиждень використано 787 л гіпохлориду.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за інформацією Комунального підприємства "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва"

 

Перейти до спискуВерсiя для друку