Головна  →  Новини  →  30 червня 2021

В Дніпровському районі привітали молодих фахівців різних сфер життєдіяльності району з Днем молоді

В Дніпровському районі привітали молодих фахівців різних сфер життєдіяльності району з Днем молоді

Сьогодні в позашкільному навчальному закладі «Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна» м. Києва» (вул. Краківська, 20) відбулось святкове привітання кращих молодих фахівців Дніпровського району з нагоди Дня молоді.

«Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів та обов`язково перемагайте. Нехай прекрасні роки молодості дадуть вам заряд позитивної енергії, подарують вірних друзів», -  побажала заступниця голови Дніпровської РДА Алла Загородня. До привітань долучився начальник районного відідлу молоді та спорту Олександр Біба.

Тридцятьох молодих фахівців різних сфер життєдіяльності району, серед яких представники медицини, освіти, культури, соціальної сфери та працівники комунальних служб, відзначили грамотами відділу молоді та спорту Дніпровської райдержадміністрації.

Вихованці позашкільного навчального закладу «Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна» м. Києва» також приєднались до привітань, підготувавши святковий концерт для "винуватців" свята, подарувавши незабутні враження та позитивні емоції.

Довідково.

День молоді відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94. У 2020 році День молоді припадає на 28 червня.

Відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні» молодь та молоді громадяни - це громадяни України віком від 14 до 35  років.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу молоді та спорту Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку