Головна  →  Новини  →  2 липня 2021

Комунальники звітують про виконані роботи в період з 25 червня по 01 липня

Комунальники звітують про виконані роботи в період з 25 червня по 01 липня

В період з 25 червня по 01 липня спеціалістами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» виконано поточний (дрібний) ремонт елементів 41 житлового будинку (ремонт дошок оголошення, декоративної огорожі, лав для відпочинку, елементів на дитячих та спортивних майданчиках; встановлено нові лави, обмежувачі руху, декоративну огорожу тощо).

В рамках підготовки до опалювального періоду 2021-2022 рр. проводилось обстеження житлових будинків та здійснювалась дезінсекція та дератизація підвальних приміщень.

В 1016 житлових будинках забезпечувалась щоденна дезінфекція ліфтових кабін, сходових клітин та під’їздів (крім вихідних та святкових днів). Оброблено 3843 під’їзди, в роботах було задіяно 486 співробітників, за тиждень використано 596 л гіпохлориду.

В 10 житлових будинках та їхніх прибудинкових територіях проведено заходи з генерального прибирання. Здійснювалось вологе прибирання в під’їздах будинків, миття вікон, прибирання допоміжних приміщень та прибудинкових територій, дрібний ремонт елементів благоустрою та інші роботи. Впродовж тижня вказані роботи виконано за адресами: вул. Чупринки, 8А, вул. Бажова, 1, вул. Алматинська, 34, Дніпровська набережна, 3, вул. Стальського, 28А, вул. Вільде, 4, вул. Ентузіастів, 9/1, вул. Солов’яненка, 5, вул. Райдужна, 55, просп. Соборності, 11.

Комунальники очистили 1350 м² внутрішньоквартальних проїздів від піскомету та іншого сміття. З прибудинкових територій комунальниками прибрано та вивезено 155 м³ будівельних та 106 м³ рослинних відходів. Завантажено в транспорт надавача послуг з вивезення великогабаритних відходів 1432,5 м³ попередньо зібраних з прибудинкових територій таких відходів.

Впродовж тижня очистили 20 зливоприймачів та 240 м/п зливомереж (гідромонітором).

Окрім того здійснювались роботи по догляду за зеленими насадженнями на прибудинкових територіях 35 житлових будинків (видалення сухостою, омели та санітарної обрізки дерев, підстригання кущів, висадження кущів та квітів, видалення порослі).  На прибудинкові території завезено 40 т рослинного ґрунту та 10 т піску.

Наразі проводиться третій посіс трави, який здійснюється по мірі необхідності при досягненні висоти трав’яного покрову 15 см. Роботи з покосу трави продовжуються.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку