Головна  →  Новини  →  5 липня 2021

Вздовж вул. М. Шептицького автодорожники району встановили антипаркувальні стовпчики

Вздовж вул. М. Шептицького автодорожники району встановили антипаркувальні стовпчики

В період з 29 червня по 05 липня автодорівці Дніпровського району виконували роботи поточного (дрібного) ремонту на просп. Визволителів.

Тривали роботи з ремонту вулично-дорожньої мережі струменево-ін'єкційним методом «Crafco Magnum» на Броварському просепкті та вул. Євгена Сварстюка. Крім того виконувались роботи з ремонту тріщин асфальтового покриття плавильно-заливальною машиною «Crafco» Super Shot» на просп. Алішера Навої.

Минулого тижня автодорожниками району встановлено антипаркувальні стовпчики вздовж вул. Митрополита Андрея Шептицького.

Працівниками Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва» здійснювалися роботи з поточного середнього ремонту покриття балансових вулиць. Впродовж підзвітного періоду роботи виконано по вул. Березняківській.

Також виконувалися роботи з ремонту сходів по вул. Будівельників поруч зі станцією метро «Дарниця».

Щоденно дільницею утримання вулично-дорожньої мережі здійснювалось механізоване та ручне прибирання балансової території.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку