КМДА Київська міська державна адміністрація


8 вересня 2021

Заклади освіти Дніпровського району повністю забезпечені дезінфікуючими та миючими засобами

Заклади освіти Дніпровського району повністю забезпечені дезінфікуючими та миючими засобами

Заклади освіти Дніпровського району столиці забезпечені на 100% дезінфікуючими та миючими засобами. У достатній кількості закуплені медикаменти та антисептики. У дитячих садках району оновлені усі медичні кабінети. Для кожного вчителя профспілкою та районним управлінням освіти придбано захисні щитки.

Щоранку в дитячих навчальних закладах району вихователі разом з медичними сестрами проводять температурний скринінг дітей. Щодено в освітніх закладах виконуються роботи з дезінфекції та прибирання в класах, коридорах, санітарних кімнатах та інших приміщеннях.

Також встановлено спеціальні контейнери для збору  використаних масок і рукавичок.

Оздоровча та профілактична спрямованість освітньо-виховного процесу у дитсадках, школах, гімназіях, ліцеях та закладах позашкільної освіти - ключовий аспект сьогодення.

Нагадаємо, що однією з технологій профілактики коронавірусу є миття рук, тому на контролі районного Управління освіти придбання достатньої кількості мила та дизенфікуючих засобів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Управління освіти Дніпровської РДАПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.