Головна  →  Анонси подій  →  10 вересня 2021

Соціальні служби столиці безоплатно нададуть консультації і презентують киянам свої професійні послуги

Соціальні служби столиці безоплатно нададуть консультації і презентують киянам свої професійні послуги

11 вересня з 11:00 до 15:00 центри соціальних служб столиці проведуть акцію «Твоя соціальна служба поруч!» під гаслом: «Знайомтесь, соціальні послуги в нашій громаді». Про це повідомляє Київський міський центр соціальних служб.

Зокрема, презентують професійні соціальні послуги на безоплатній основі для представників вразливих категорій мешканців наближено до місця їхнього проживання.

Спеціалісти Київського міського центру соціальних служб на вул. Олександра Довженка, 2 (ст. м. «Шулявська») (на подвір’ї) консультуватимуть із питань допомоги у ситуації складних життєвих обставин, щодо подолання домашнього насильства, людям із проблемами залежності тощо. Завдяки участі партнерських громадських організацій кожен охочий зможе отримати консультацію з питань ВІЛ/СНІД та пройти тестування. Також  пропонуються інформаційно-просвітницькі профілактичні заняття для студентів столиці.

Під час заходу працюватиме інформаційний майданчик «Все, що ви хотіли знати про прийняття дитини в сім’ю і не тільки», де провідні фахівці КМЦСС та Служби у справах дітей та сім’ї КМДА консультуватимуть як усиновити дитину, оформити опіку/піклування над дитиною, створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу, стати наставником, надати послугу патронату. Також відбудеться «живе» спілкування з батьками, які виховують прийомних дітей. Досвідчені психологи проведуть цикл обговорень з інтерактивними вправами щодо соціально-психологічних особливостей дітей, які не мали достатньо батьківської любові.

Акція проходитиме 11 вересня в Дніпровському центрі соціальних служб за адресою: бульв. Перова, 56 (11:00-15:00).

Детальніше – за телефонами: 456-77-81; 097-528-96-09; 063-349-55-69.
Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами kyivcity.gov.ua
Перейти до спискуВерсiя для друку