КМДА Київська міська державна адміністрація


14 вересня 2021

Учень школи №265 Даніель Симоненко здобув золоту нагороду з куміте на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15

Учень школи №265 Даніель Симоненко здобув золоту нагороду з куміте на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15

На Всесвітніх учнівських спортивних іграх U15 українська збірна виборола перші 38 медалей: 14 золотих, 16 срібних та 8 бронзових медалей за підсумками другого змагального дня. В активі представників Києва 9 нагород  (3 золоті і 6 срібних медалей), в т.ч. золота медаль з карате (куміте, вагова категорія 52 кг) в учня спеціалізованої школи №265 Дніпровського району Даніеля Симоненка.

Найбільше медалей здобули українські школярі у плаванні. Українські спортсмени завоювали 12 нагород – 3 золоті, 7 срібних, 2 бронзові. Також школярі продемонстрували високу майстерність у тхеквондо. У цьому виді спорту здобуто 4 золоті, 4 срібні та 1 бронзова медаль.

Зазначимо, перші Всесвітні учнівські спортивні ігри U15, які проходять у Белграді (Республіка Сербія), триватимуть до 19 вересня.

У змаганнях беруть участь 3 000 учнів із 43 країн світу у 15 видах спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, вільна боротьба, греко-римська боротьба, волейбол, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування, настільний теніс, тхеквондо (ВТФ), футбол, шахи. Загалом буде розіграно 172 комплекти медалей.

До складу збірної команди України ввійшов 251 спортсмен, а також тренери, штаб, медичні працівники.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалми Департаменту освіти КМДА та kmu.gov.uaПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.