КМДА Київська міська державна адміністрація


14 жовтня 2021

Привітання голови Дніпровської РДА Ігоря Щербака з Днем захисників і захисниць України

Привітання голови Дніпровської РДА Ігоря Щербака з Днем захисників і захисниць України

Вітаю з Днем захисників і захисниць України всіх тих, хто віддав свої мужність, професіоналізм, знання і силу справі захисту нашої держави! Це свято відзначається у світлий день Покрови Пречистої Богородиці та увібрало у себе багаті та славні козацькі традиції.

Україна знову переживає нелегкі часи. Як і протягом попередніх століть, українці захищають свою Батьківщину. Збройна агресія ворога породила нове покоління героїв, які назавжди залишаться у нашій пам’яті. У цій несправедливій війні Україна щодня загартовується і стає сильнішою.

Щира подяка всім, хто боронить країну на Сході, тим, хто вкотре доводить, що українців нікому не вдасться зламати і перемогти! Немає вищого прояву громадянського обов’язку і патріотизму, ніж стати на захист своєї Батьківщини. Ваша безмежна любов до рідної землі, готовність до самопожертви, доблесть та вірність військовій присязі - це запорука миру, спокою і щасливого майбутнього країни!

Бажаю злагоди та щастя, добра і наснаги, мирної України та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми - непереможні!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою

Голова Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації   -  Ігор ЩербакПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.