Головна  →  Новини  →  17 листопада 2021

Обмін досвідом в реалізації проєктів у НВК №141 ОРТ та Мистецькому ліцеї «Зміна»

Обмін досвідом в реалізації проєктів у НВК №141 ОРТ та Мистецькому ліцеї «Зміна»

16 листопада відбулася виїзна нарада з начальниками управлінь освіти районних в місті Києві райдержадміністрацій з питань обміну досвідом щодо реалізації окремих проєктів. В Дніпровському районі відвідали навчально-виховний комплект №141 ОРТ (бульв. І. Шамо, 5) та Мистецький ліцей «Зміна» (вул. Краківська, 20).

Спершу завітали до прибудови діючого НВК №141 ОРТ, де обговорили співпрацю з інвесторами. Прибудова розрахована на 500 місць, в ній створено 23 комп'ютерні кабінети різного спрямування, спортивна та обідня зали, освітній простір на даху, кімната звукозапису та багато інших кабінетів.

Окрім цього ознайомилися з організацією роботи районного осередку з дистанційного навчання освітнього простору «Нової української школи» (1-5 класів) та створення ще одного в районі інклюзивно-ресурсного центру.

На завершення завітали до Мистецького ліцею «Зміна», де оглянули переобладнану влітку концертну залу, сучасний харчоблок, класи «Нової української школи» та творчі майстерні. Вцілому ознайомилися з комплексним підходом до оновлення матеріально-технічного стану приміщення, створенням закладу спеціалізованої освіти та змінами в організації харчування вихованців закладу.

Окремо обговорили виконання районами загальноміської програми «Дріб’язок на побутові потреби. Дезінфікуючі засоби».

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку