КМДА Київська міська державна адміністрація


23 листопада 2021

КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» підготувало до зими 11 одиниць техніки та 1805 т посипкових матеріалів

КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» підготувало до зими 11 одиниць техніки та 1805 т посипкових матеріалів

Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» готується до роботи в осінньо-зимовий сезон 2021-2022 років. Загалом для прибирання снігу на територіях закріплених за комунальним підприємством та внутрішньоквартальних проїздів підготовлено 11 одиниць техніки,  серед яких: піскосолерозкидувачі, трактори з навісним обладнанням тощо. Окрім того підготовлено малогабаритну снігоприбиральну спецтехніку.

Відповідно до встановленого плану в рамках підготовки житлового господарства до експлуатації протягом осінньо-зимового періоду 2021-2022 років  Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» підготувало 1150 т піску та 655 т солі. Наразі посипкові матеріали складовано в сміттєзбірниках на прибудинкових територіях житлових будинків.

Працівники комунального підприємства та житлово-експлуатаційних дільниць району забезпечені спецодягом та необхідним робочим інвентарем.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. КиєваПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.