Головна  →  Новини  →  13 січня 2022

Працівники комунальних служб району продовжують роботи з прибирання снігу та буруль

Працівники комунальних служб району продовжують роботи з прибирання снігу та буруль

Комунальні служби району продовжують ліквідацію наслідків снігопаду. Наразі до робіт залучено 631 співробітник комунальних підприємств та 49 одиниць снігоприбиральної спецтехніки.

Практично цілодобово задіяна спецтехніка та бригади з ручного прибирання Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва».

Мости та шляхопроводи, дороги та доріжки, підйоми та спуски, покриття з бруківки, сходи та зупинки громадського транспорту, прибудинкові території та міжквартальні проїзди, парки та сквери, оброблятють протиожеледеними засобами. Наразі використано 10 т солі та 42 т піщано-соляної суміші.

З метою убезпечення пішоходів та автомобілів від ймовірного падіння гострих крижаних утворень та великого скупчення снігу працівники Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» активно виконують роботи з очищення дахів житлових будинків від буруль. До проведення робіт залучено спеціальні автовишки. Усі місця проведення робіт огороджені стрічками, щоб убезпечити пішоходів.

В процес залучені інспектори районного відділу контролю благоустроєм, які щоденно контролюють прибирання від снігу та накрижень балансових територій.

В Дніпровському районі працює 3 стаціонарні пункти обігріву за адресами: вул. Курнатовського, 7-А, корпус 3 (Територіальний центр соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва), та по вул. Рогозівська, 6 (Київська клінічна лікарня №11), до яких забезпечено вільний доступ бездомним особам.

Нагадуємо, що відповідно до Правил благоустрою міста Києва, балансоутримувачі мають забезпечити належний санітарно-технічний стан прилеглої території та прибирати її від снігу та ожеледі.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку