КМДА Київська міська державна адміністрація


22 січня 2022

Звернення голови Дніпровської РДА Ігоря Щербака з нагоди Дня Соборності України

Звернення голови Дніпровської РДА Ігоря Щербака з нагоди Дня Соборності України
Вітаю з Днем Соборності України! Епохальна для всього українського народу подія сталася 22 січня 1919 року – на Софійській площі у м. Києві було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Єдиний український народ оголосив про своє споконвічне бажання жити у власній незалежній і соборній державі.
Тема соборності, єдності нашого народу знову актуальна, як ніколи. Протягом останніх років десятки тисяч воїнів, волонтерів, мільйони громадян піднялися на захист єдності й територіальної цілісності України. Ще ніколи День Соборності не був таким важливим, вистражданим і заслуженим святом, як в останні роки.
Нині для нас важливо те, що ми є одним народом, який має унікальну та багату культурну спадщину, глибинну історію, спільну мету та чіткі цілі, а будь-які відмінності між нами лише збагачують нас.
Вітаю з Днем Соборності України! Бажаю усім міцного здоров’я та довголіття, особистих і суспільних досягнень та мирного неба над головою!
Слава Україні! Героям слава!
 
З повагою
Голова Дніпровської районної
в місті Києві державної адміністрації                                                                    Ігор ЩербакПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.