Головна  →  Новини  →  24 січня 2022

Бібліотеки Дніпровського району підготували тематичні заходи до Дня Соборності України

Бібліотеки Дніпровського району підготували тематичні заходи до Дня Соборності України

В бібліотеках Дніпровського району, з нагоди відзначення Дня Соборності України, пройшли тематичні різноформатні заходи. Так бібліотека ім. К. Симонова для учнів 9-х класів середньої загальноосвітньої школи №201 провела патріотичний урок «Одними болями поєднує нас українська земля».

Співробітники бібліотеки ім. В. Сосюри для студентів Київського механіко-технологічного фахового коледжу провели історичний екскурс «Єдина країна – єдиний народ». Також для відвідувачів бібліотеки презентували  відео лекторій «День Соборності: як об’єдналися дві частини України». Окрім того в читальному залі підготовлено книжково-ілюстративну виставку літератури «Єднання заради незалежності», котра містить, біографічні матеріали про основних діячів проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР, проголошення Соборності України тощо.

До Дня Соборності України бібліотекарі книгозбірні ім. О. Олеся підготували день інформації «Сонценосна колиско моя» в Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу. Впродовж заходу студентам розповіли про обставини проголошення у 1919 році Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, прийняття Універсали УНР та інші знакові історичні події.

В бібліотеці №134 підготовлено виставку - хроніку до Дня Соборності України  «Від історичної злуки – до омріяної злагоди».

Співробітники Українського Інституту національної пам'яті для учнів НВК №30 «ЕкоНад» в бібліотеці ім. П. Усенка для дітей провели урок «Українського державотворення». Спершу школярі переглянули відеофільм "Українська революція 1917 – 1921. Як творилася держава", а далі на всіх чекала участь в історичній вікторині. Також в читальному залі бібліотеки підготовлено літературну виставку «Соборна України: від ідеї до життя».

А бібліотека ім. П. Тичини для своїх відвідувачів підготувала виставку книг «Велика злука – Великі сподівання» присвячених цим подіям.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Центральної бібліотечної системи Дніпровського району та відділу культури Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку