Головна  →  Новини  →  16 травня 2022

Сьогодні вшанували працівників середнього медичного персоналу районних закладів охорони здоров’я

Сьогодні вшанували працівників середнього медичного персоналу районних закладів охорони здоров’я

В Міжнародний день медичної сестри, який відзначався 12 травня, ми вшановували та вітали шанованих медичних сестер з їх професійним святом.

Сьогодні т.в.о. голови Дніпровської райдержадміністрації Павло Бабій разом із своєю заступницею Аллою Загородньою особисто подякували нашим медикам за їх почесну працю і за те, як вони виконують свою наймилосерднішу місію.

Вшановуючи їхню нелегку та вкрай важливу працю, керівник району вручив Подяки Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації працівникам середнього медичного персоналу районних закладів охорони здоров’я.

Павло Миколайович подякував медикам за врятовані здоров’я та життя людей, підкреслив надзвичайну важливість їхньої роботи у ці особливо складні для України і столиці часи.

«Нехай ваша доброта, чуйність та турбота повертається до вас сторицею, повагою та шаною від людей! Дякуємо вам за вашу працю і будьте завжди здорові!» - побажав керівник району.

Довідково.

В закладах охорони здоров'я, які відносяться до сфери управління Дніпровської РДА, працює 560 фізичних осіб середнього медичного персоналу, а всього в закладах охорони здоров'я Дніпровського району - близько 1400 осіб середнього медперсоналу.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку