Головна  →  Новини  →  23 червня 2022

Привітання т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з Днем державної служби

Привітання т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з Днем державної служби

Шановні державні службовці, щиро вітаю вас з професійним святом!

Державний службовець – це особлива професія та нелегка праця, яка потребує бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі! І тільки патріотизм та сумлінна праця, професіоналізм та ініціативність, старанне ставлення до справи та моральна відповідальність перед суспільством можуть бути запорукою успішного майбутнього нашої держави!

Саме на вас покладається велика відповідальність у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення. І у цей складний для країни час держслужбовці своїм сумлінним ставленням до виконання професійних обов’язків довели, що є стійкою опорою у справі захисту громадян та добробуту держави.

Висловлюю вам велику вдячність за почесну працю, старанність і завзяття при виконанні поставлених завдань. Нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян!

Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, життєвої витримки, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі!

З повагою

т. в. о. голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                                Павло Бабій

 

Перейти до спискуВерсiя для друку