Головна  →  Новини  →  28 липня 2022

Звернення т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з нагоди відзначення Дня Української Державності

Звернення т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з нагоди відзначення Дня Української Державності

Шановні дніпровчани! Сьогодні, 28 липня, у День хрещення Київської Русі-України відзначається державне свято - День Української Державності.

Українська державність означає тисячолітню історію багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою, звичаями, традиціями, культурою, своїм військом, церквою і зі своїми героями.

Давня Русь, Галицько-Волинське князівство, Українська козацька держава, Українська Народна Республіка, Західноукраїнська Народна Республіка, Українська Держава гетьмана Павла Скоропадського, Карпатська Україна, сучасна незалежна Україна… Усе це наша державотворча традиція. Великі київські князі, славетні гетьмани… Усе це наша державність. І жалюгідними є будь-які спроби москви вкрасти у нас якийсь історичний період чи історичну постать. Саме на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Русі-України і встановлено День Української Державності.

Ми були, є і будемо, попри будь-які намагання ворога привласнити нашу історію, окупувати наші землі, поневолити наш народ. Сьогодні наші воїни мужньо боронять Україну на фронті. Мільйони українців створили міцний народний тил. Невпинно і ефективно працює дипломатичний фронт. Ми громадяни вільної країни і ніколи рабам не здолати нас, вільних людей!

Об’єднані як ніколи у захисті рідної землі та своєї державності, ми обов‘язково переможемо путінську навалу та побудуємо сучасну величну європейську країну. Це наш цивілізаційний вибір і ми відстоїмо його у збройній боротьбі проти московської агресії.  Слава Україні!

З повагою

т.в.о. голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                                                          Павло Бабій

Перейти до спискуВерсiя для друку