КМДА Київська міська державна адміністрація


5 серпня 2022

Павло Бабій зустрівся з Громадською радою при Дніпровській РДА з питань життєдіяльності району

Павло Бабій зустрівся з Громадською радою при Дніпровській РДА з питань життєдіяльності району

04 серпня відбулося засідання Громадської ради при РДА за участі т.в.о. голови Дніпровської райдержадміністрації Павла Бабія. До обговорення питань життєдіяльності Дніпровського району долучилися керівники районних відділів та управлінь.

Засідання розпочалося із розгляду питань житлово-комунального господарства, а саме: підготовки житлового фонду та закладів соціальної сфери до нового опалювального періоду, встановлення теплолічильників, здійснення ремонтних робіт в електрощитових,  відновлення асфальтового покриття тощо.

Начальниця Управління житлово-комунального господарства району Надія Косар повідомила, що на сьогодні весь Дніпровський район «живе» без гарячої води. Продовжується ремонт котлів на станціях ТОВ «Євро-Реконструкції», а також виникла велика проблема з трубопроводом на мосту Патона.

Наступним питанням, яке піднімалося представниками Громадської ради – підготовка закладів освіти до початку нового навчального року. 

З цього питання Галина Тодосова, заступниця начальника районного управління освіти, надала вичерпну інформацію. Вона зазначила, що підготовка освітніх закладів Дніпровського району до початку навчального року відбувається в умовах воєнного стану, майже у всіх садочках та школах  є укриття. Окремо поінформувала про організацію процесу пересування учнів до укриттів та про форму навчання - дистанційну чи очну і від чого це залежить.

Зі свого боку Павло Бабій підкреслив, що незмінним пріоритетом підготовки до нового навчального року залишається безпека всіх учасників освітнього процесу. В приміщеннях найпростіших укриттів освітніх закладів здійснюються ремонти, облаштовуються санітарні кімнати, зроблено запас питної води та медикаментів. 

Олександра Соя, керівниця районного Управління соціального захисту населення, розповіла, яку допомогу можуть отримати тимчасово переміщені особи, які прибули до Києва з населених пунктів, де зараз йдуть бойові дії, або вони тимчасово окуповані.

З-поміж іншого, розглянули питання організації проведення ярмарок, відновлення зелених зон тощо.

Наприкінці засідання Анатолій Павленко, голова Громадської ради при РДА, звернувся до Павла Бабія з ініціативою щодо налагодження співпраці в підтримці соціально незахищених верств населення (наданні волонтерської допомоги).

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політикиПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.