Головна  →  Новини  →  15 серпня 2022

Відремонтовано покрівлю в будинку по вул. Березняківській, 26

Відремонтовано покрівлю в будинку по вул. Березняківській, 26

Наші комунальники продовжують виконувати ремонтні роботи та наводити лад в житлових будинках та на прибудинкових територіях. Сьогодні працівниками КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» відремонтовано покрівлю над першим під’їздом житлового будинку по вул. Березняківській, 26. Також відремонтовано огорожу зеленої зони по вул. І. Миколайчука, 15/1.

З метою забезпечення належного функціонування каналізаційних та зливоприймальних мереж у житлових будинках та на прибудинкових територіях, комунальники прочистили зливоприймачі на Русанівській набережній, 10 та Русанівському бульварі, 5.

Опікуючись чистотою та зовнішнім виглядом прибудинкових територій, працівники ЖЕДів району вивозять великогабаритні відходи (ВГВ). В понеділок ВГВ прибрано з прибудинкових територій за адресами: бульв. Перова, 4, 6, вул. Воскресенська, 11А, вул. А. Навої, 57, 76, 78, 82, просп. П. Тичини, 21, вул. Миропільська, 15Б. А з території на просп. Миру, 17 – прибрали та вивезли бетонні залишки.

Серед іншого, сьогодні, покосили газони та подробили гілля, здійснили санітарну обрізку дерев та кущів, прибрали місця загального користування та технічні приміщення, навели лад на прибудинкових територіях тощо.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку