Головна  →  Новини  →  1 вересня 2022

Підготовка до опалювального періоду 2022-2023 рр.: отримано 736 актів готовності (форм Е-8)

Підготовка до опалювального періоду 2022-2023 рр.: отримано 736 актів готовності (форм Е-8)

Сьогодні, 01 вересня, в Дніпровській райдержадміністрації відбулось чергове засідання оперативного штабу з підготовки житлового фонду та об’єктів соціальної сфери до опалювального періоду 2022-2023 рр. Засідання проходило під головуванням т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія. Участь у засіданні взяли начальник районного Управління житлово-комунального господарства Надія Косар, представники районних комунальних підприємств та структурних підрозділів РДА з питань освіти, культури, охорони здоров'я, контролю за благоустроєм, з питань цивільного захисту, керівники житлово-експлуатаційних дільниць району, ТОВ «Євро-Реконструкція», РТМ «Троєщина» та РТМ «Дарниця».

Про результати підготовки до опалювального сезону доповіли представники районних комунальних підприємств: по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва, «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва» та «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва».

Зокрема, представник КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району» зазначив, що наразі отримано 595 актів готовності житлових будинків (форм Е-8).

Представники структурних підрозділів райдержадміністрації також доповіли про стан підготовки до опалювального сезону 2022-2023 рр.: відділ охорони здоров'я отримав всі акти готовності (форми Е-8), відділ культури – 2 акти, управління освіти - 127 актів готовності.

До обговорення долучились представники ТОВ «Євро-Реконструкція», РТМ «Троєщина» та РТМ «Дарниця», які відмітили, що вирішення будь-яких питань з житлово-експлуатаційними дільницями району та підрозділами РДА відбувається оперативно в робочому порядку.

Також, під час засідання розглянули питання проведення повірки теплових лічильників в житлових будинках.

За результатами наради були напрацьовані подальші кроки для усунення проблемних питань, які виникають при підготовці господарства району до опалювального сезону 2022-2023 років.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку