Головна  →  Новини  →  26 вересня 2022

Минулого тижня Терцентром Дніпровського району видано 1207 продуктових наборів вимушеним переселенцям

Минулого тижня Терцентром Дніпровського району видано 1207 продуктових наборів вимушеним переселенцям

Територіальний центр соціального обслуговування Дніпровського району підтримує та допомагає людям, які були вимушені покинути свої домівки через війну. Тільки впродовж минулого тижня Терцентром сформовано та видано 1207 продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб. Додатково до продуктових наборів було видано 1207 упаковок сиру, дитяче харчування, засоби особистої гігієни, дитячі іграшки тощо. Одягом, взуттям та постільною білизною було забезпечено 379 вимушених переселенців.

Окрім того підопічним районного Територіального центру надаються усі необхідні соціальні послуги. Так, на минулому тижні 1130 підопічним соціальними робітниками надано соціальні послуги, серед яких: закупка продуктів харчування та ліків, приготування їжі та прибирання житла, оформлення документів тощо. Також здійснювалось забезпечення гарячим харчуванням, зокрема, було роздано 65 обідів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Територіального центру соціального обслуговування населення Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку