Головна  →  Новини  →  29 вересня 2022

Засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

Засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

Сьогодні в онлайн режимі пройшла Координаційна рада з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі при Дніпровській РДА.

До обговорення долучилися представники Управління освіти та Служби у справах дітей та сім’ї Дніпровської РДА, районного Центру соціальних служб, Дніпровського  управління  поліції Головного управління Національної поліції України в місті Києві, Лівобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, сектору ювенальної превенції та Дніпровського районного суду.

На початку засідання обговорили питання щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, зокрема у Дніпровському районі.

Впродовж плідного обговорення важливих соціальних питань, учасниками Координаційної ради було узгоджено порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, в умовах воєнного стану.

Наприкінці наради розглянули варіанти проведення заходів до Всеукраїнської акції «16 днів протидії насильства» в умовах сьогодення.

Інформацію підготовлено відідлом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку