Головна  →  Новини  →  12 грудня 2022

Вулиці Дніпровського району від снігу прибирають 605 комунальників та 41 одиниця спецтехніки

Вулиці Дніпровського району від снігу прибирають 605 комунальників та 41 одиниця спецтехніки

Ранок робочого тижня розпочався з рясного снігопаду, проте наші комунальники напоготові та оперативно почали прибирати сніг та здійснювати протиожеледну обробку. Вулиці та дороги, сходи та тротуари, зупинки громадського транспорту та пішохідні переходи прибирають 63 співробітники автодору та 29 одиниць спецтехніки.

427 працівників КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» прибирають сніг з прибудинкових територій та міжквартальних проїздів. Додатково балансові території оброблюють протиожеледними засобами.

Доріжки у парках та скверах, підходи до зупинок громадського транспорту та до станцій метрополітену прибирають 115 фахівців та 12 одиниць спецтехніки районного зеленбуду.

Станом на 9:00 год вже використано  55,5 тон посипкових матеріалів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку