КМДА Київська міська державна адміністрація


14 грудня 2022

В Дніпровському районі вшанували подвиг героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

В Дніпровському районі вшанували подвиг героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Щорічно, починаючи з 2006 року, в Україні 14 грудня вшановують пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Сьогодні в Дніпровському районі на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи у місті Києві (на території церкви Святого Архангела Михаїла) відбулася церемонія покладання квітів.

Т.в.о. голови Дніпровської райдержадміністрації Павло Бабій, керівник апарату Дніпровської РДА Ігор Ластовецький, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники силових структур Дніпровського району, комунальних служб, громадськості та духовенства віддали шану людям, які ціною власного життя та здоров’я здолали найстрашнішу трагедію XX століття, поклавши квіти до пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля» та Меморіального кургану «Героям Чорнобиля».

«Сьогодні ми вшановуємо тих людей, які у 1986 році пожертвували найціннішим, аби ліквідувати наслідки Чорнобильської катастрофи, врятувавши тим самим світ. Я вдячний усім чорнобильцям за їхній героїчний подвиг і низько схиляю голову перед пам’яттю тих ліквідаторів, які уже відійшли у Вічність», - зазначив очільник району.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політикиПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.