Головна  →  Новини  →  15 березня 2023

Працівників ТОВ «Київміськвторресурси» ознайомили з особливостями вступу до «Гвардії наступу»

Працівників ТОВ «Київміськвторресурси» ознайомили з особливостями вступу до «Гвардії наступу»

Час повертати своє. Триває запис до бригад «Гвардії наступу».

Сьогодні відбулась зустріч з трудовим колективом ТОВ «Київміськвторресурси», що у Дніпровському районі. Працівників промислового підприємства поінформували про особливості вступу до «Гвардії наступу». Участь у зібранні взяли начальник відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики Дніпровської РДА Григорій Лобач та в.о. завідувача сектором з питань мобілізаційної роботи райдержадміністрації Вячеслав Онашко.

У деталях про рекрутингову кампанію з формування військових штурмових бригад «Гвардія наступу» розповів представник Національної гвардії України.

Штурмові бригади, до яких можуть вступати добровольці, націлені саме на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України.

Доєднатися до «Гвардії наступу» можна, подавши анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua/, або ж подати анкету через визначені Центри надання адміністративних послуг. Отримати консультацію також можливо за телефоном гарячої лінії 080 010 00 20.

Наприкінці зустрічі працівники підприємства підняли низку питань, серед яких: особливості проходження військової служби, соціальні пільги та гарантії тощо.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку