КМДА Київська міська державна адміністрація


21 березня 2023

Працівників Філії Центру транспортного сервісу «Ліски» ознайомили з особливостями вступу до «Гвардії наступу»

Працівників Філії Центру транспортного сервісу «Ліски» ознайомили з особливостями вступу до «Гвардії наступу»

Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Триває набір до «Гвардії наступу».

Сьогодні відбулася зустріч з трудовим колективом Філії Центру транспортного сервісу «Ліски» ПАТ «Українська залізниця», що в Дніпровському районі столиці. Працівників підприємства поінформували про особливості вступу до «Гвардії наступу».

Участь у зібранні взяли начальник відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики Дніпровської РДА Григорій Лобач та в.о. завідувача сектором з питань мобілізаційної роботи райдержадміністрації Вячеслав Онашко.

У деталях про рекрутингову кампанію з формування військових штурмових бригад «Гвардія наступу» та вступу до їх лав розповіли представники Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України.

Доєднатися до «Гвардії наступу» можна, подавши анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua/, або ж подати анкету через визначені Центри надання адміністративних послуг. Отримати консультацію також можливо за телефоном гарячої лінії 080 010 00 20.

Наприкінці зустрічі співробітники Філії підняли низку питань на які отримали кваліфіковані відповіді.

Інформацію підготовлено відідлом з питань інформаційної політикиПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.