Головна  →  Новини  →  3 квітня 2023

В Дніпровському районі відбувся благодійний ярмарок «СВІТ ДОБРА»

В Дніпровському районі відбувся благодійний ярмарок «СВІТ ДОБРА»

01 квітня в Парку культури та відпочинку «Перемога» Дніпровського району відбувся благодійний ярмарок «СВІТ ДОБРА». Ярмарок організовано Благодійним фондом «Дніпровський» спільно з Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією та участі КП «Парк культури та відпочинку «Перемога», ОСН «Комітет мікрорайону «Дарницька площа», БО «Благодійний фонд Поліни Кравченко», ГО «Київська організація інвалідів, пенсіонерів та учасників бойових дій «Ірида» та закладів освіти Дніпровського району.

Програма ярмарку була насичена безліччю цікавих активностей. На благодійному ярмарку можна було придбати випічку та сувеніри. Також на ярмарку проходили виступи аніматорів та творчих колективів, проводились благодійна лотерея та аукціон. Усі бажаючі могли взяти участь різноманітних майстер-класах. Дітлахи, які завітали на захід, із задоволенням скористувались можливістю прикрасити себе аквагримом.

Кошти, зібрані під час проведення благодійного ярмарку, будуть використані на придбання автотранспорту для Стрілецького батальйону Дніпровського району міста Києва.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку